3D Puzzle Bricks Game 3D Magic Square-3D Sihirli Küpler

  • Ürün Kodu :TAZO398

180.00 TL

memnuniyet garantisi

3D Puzzle Bricks Game 3D Magic Square-3D Sihirli Küpler

Alan Strateji Oyunu

Üç boyutlu düşünme ve kapışma bir arada!

Üç boyutlu düşünebilmek önemli bir beceridir. Üç boyutlu yazıcıların teknolojilerin yaygınlaştığı bir zamanda çocuklarınızı şimdiden üç boyutlu düşünmeye alıştırabilirsiniz. Üstelik eğlenceli bir şekilde!

Elinizdeki üç boyutlu şekillerle alanı nasıl kullanacağınızı hayal etmeye çalışırken aynı zamanda rakibinizi nasıl engelleyeceğinizi de hayal etmelisiniz.

Oyun sonunda daha geniş alanı ele geçiren oyunu kazanır!

Çocuklarınızla hem keyifli zaman geçirmek hem de üç boyutlu düşünmeyi küçük yaştan teşvik edebilmek için harika bir oyun

İster tek başına, isterseniz 4 kişiye kadar gurup halinde veya ailecek oynayabileceğiniz, akıl ve zeka oyunu. Heyecan verici 3 boyutlu strateji oyunu.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4