Akıllı Boncuklar - Hama Boncukları

Akıllı Boncuklar Oyunu

Akıllı Boncuklar, hem bir zeka oyunu hem de yaratıcılık oyunu. Çünkü Akıllı Boncuklar oyununda yaratabileceklerinizin sınırı yok. Renkli renkli 650 adet boncukları alın ve hayal gücünüze göre şekillendirin. Bu oyunda herhangi bir görev kitapçığı yok. Yapabileceklerinizin sınırı sizsiniz. İster yeşil başlı bir ördek yapın, ister upuzun siyah bir kuyruğa sahip at. Her yaratıcılığınızdan sonra kendinize daha çok güvenecek ve daha yaratıcı olacaksınız.

Çocukların el ve yaratıcılık gelişimi açısından oldukça önemli olan bu oyun, çocukların kendilerine güvenmesini de sağlıyor. Ebeveyn ya da öğretmen yardımı ile de yeni şekiller oluşturulabilir, çocuklara destek olunabilir.

İçerdiği küçük parçalar nedeniyle 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir ve üretiminde çocuk sağlığına zararlı madde kullanılmamıştır.

Kutu İçeriği: 18×18 cm ebatında boncuk platformu ve 650 adet renkli boncuk.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4