Anlat Bakalım Yerli Tabu Oyunu

  • Ürün Kodu :TAZO434

80.00 TL

memnuniyet garantisi

En iyi ben anlatırım diyorsan bu oyun tam sana göre! Anlat bakalım eğitici ve eğlenceli alile oyunu. Oynarken tüm aile hep birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. İyi eğlenceler…

Anlat bakalım tabu tarzı kelime anlatma oyunudur. Yasaklı kelimeleri kullanmadan en hızlı ve en çok kelime anlatmanız gerekiyor. Anlat bakalım kelime anlatma oyunu rekabete dayalı bir oyundur. Hedef noktasına ilk ulaşan takım oyunun galibidir.

Nasıl Oynanır? 

Öncelikle oyuna başlarken 2 takıma ayrılmanız gerekiyor. Oyunda önemli olaylardan biri karşı takımı iyi gözlemleyebilmek gerekir. Bu yüzden her oyuncu karşı takımda bir oyuncunun yanına oturacak şekilde masanın etrafına oturabilirsiniz. Kum saatini ve oyun kartonunu masaya uygun şekilde yerleştirin.

Zili de herkesin ulaşabileceği şekilde masaya koyun. Sonra Anlat Bakalım kartlarını karıştırın ve bir deste kartı alıp diğerlerini kutuya koyun. Oyunun kurulum aşaması bitti her şey hazır Atık oyuna başlayabilirsiniz...

Kum saati ters çevrilir ve süre başlar. Kum saatinin ve zilin sorumluluğu anlatan takımda değil, rakip takımda olmalıdır. Oyuna ilk başlayan takım sıradaki kartı alır ve karta yazan kelimeyi anlatması için takımından bir oyuncu belirler ve arkadaşının tahmin etmesi için anlatmaya başlar.. Tabi kelimeyi anlatırken anlatması gereken kelimenin altında yazan küçük yasaklı kelimeleri kesinlikle kullanmaması gerekiyor.

Karşı takımdakiler çok dikkatli olmalı ve kelimeyi anlatan oyuncunun dalgınlıkla yasaklı kelimeleri kullanması halinde hemen zile basması gerekir. Kural ihlali yaptığı kartlar ve pas geçtiği kartlar ayılır. Kum saatindeki kumlar tamamen boşalıncaya anlatabildiği kadar kartı anlatır. Başarılı anlattığı her kelime için takımınız bir puan alır. Pas geçilen ve kural ihlali yapılan her kelime için ise rakip takım bir puan alır. Sıra diğer takımda..

Kıyasıya rekabet ve eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Ayrıca oyuna başlamadan, kaç tur oynayacağınızı veya ne kadar süre oynayacağınızı kararlaştırın.En çok Pusanı toplayan takım oyunu kazanır. Beraberlik durumda puanlarda ki eşitlik bozulana kadar oyuna devam edin. İyi eğlenceler...

Oyuncu Sayısı: 

En az 2 en fazla 6 kişi ile oynanabilen grup ve aile oyunu.

+8 Yaş için uygundur.

Yerli Üretim.

Kutu İçeriği: 

Anlat bakalım kelime kartları

Kum saati

Zil

Oyun Kartonu

İki adet oyun piyonu

Oyun Kitapçığı Kurşun

Kalem ve Puan Not defteri

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4