CULAMİNGO

Culamingo, özelikle oyunculara sunduğu bir birinden farklı varyasyonlar eşliğinde değişik yollar düşürtmeye yönelten keyifli bir strateji oyunudur.

9 yaş ve üzeri çocukların zeka gelişimlerinde, olaya bambaşka açılardan bakabilme yeteneklerinde ve görsel hafızalarında büyük gelişim kat etmesine yardımcı olmaktadır.

NASIL OYNANIR

İçleri küçük yarım daire şeklinde oyulmuş farklı tablolardan ve kırmızı - siyah olmak üzere iki değişik renkleri bulunan misketlerden oluşmaktadır .

Oyun başlangıcında düz bir zemin üzerinde bu tablalar ister kare isterse de bir birinden farklı şekiller  oluşturacak bicimde yan yana getirerek bir bütün hale getirilir.

İÇİNDEKİLER

17 ADET AHŞAP OYUN TAŞI

28 SİYAH MİSKET

28 ADET KIRMIZI MİSKET

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4