Dört Renk Oyunu Four Color Game Eşleme ve Şekil Oyunu

  • Ürün Kodu :#729

130.00 TL

memnuniyet garantisi

Four Color oyunu içeriğindeki 1 adet ahşap oyun alanı bulunmaktadır.  oyun alanının bir yüzeyi renk oyunu, diğer yüzeyi de şekil oyunu olarak oynanacaktır. şekil oyunun da; daire, üçgen, kare, ve beşgen şeklinde 3 er adet toplamda 12 adet ahşap parça bulunmaktadır. Renk oyununda ise kırmızı, mavi, sarı ve yeşil renkte 3 er adet toplamda 12 adet ahşap parça bulunmaktadır. Ayrıca 18 adet önlü arkalı oyun kartları bulunmaktadır. Kartların bir yüzü ile şekil oyunu diğer yüzü ile renk oyunu oynanmaktadır. 

Bireysel oynanabildiği gibi yarışma şeklindede grup oyunu olarak da oynanabilir.

 

RENK ve MATEMATİK OYUNU.
Dikkat ve konsantrasyonunu sağlar. İnce motor gelişimini destekler. Mantıksal düşünme becerisini geliştirir. Problem çözme yeteneğinin gelişmesine yardımcı olur. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 Ölçüsü 32 x 19 x 5 cm'dir. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4