Dümen ve Surakarta Oyunu

  • Ürün Kodu :TAZO365

80.00 TL

memnuniyet garantisi

Dümen ve Surakarta Oyunu

Surakarta

Surakarta oyunu, iki kişi ile oynana ve rakibin taşlarını yiyerek taşları saf dışı bırakmayı amaçlayan bir oyundur. Bu oyunda strateji gerekli olduğu gibi biraz da 3 boyutlu düşünme becerisi gereklidir.

Oyunda her oyuncunun 12 adet taşı bulunur. Kare kısma gelecek şekilde her oyuncu taşlarını 2’li olarak özel oyun tahtasına dizer. Oyuncular taşlarını yatay, dikey ve çapraz olarak oynatabilirler. Fakat oynatma eylemini yalnızca bir birim olarak yapmalıdırlar. Birden fazla birim hareket edilmesi oyunda yasaktır. İlerletilen taşlar bir daire çizmek kaydıyla rakibin taşlarını yiyebilir. Çapraz, yatay veya çapraz taş yemek oyunda yasaktır.

Eğer taş yenecekse bir seferde yalnızca bir taş yenilebilir. Taş yeme ihtimali yoksa taşlarınızı yatay, çapraz ve dikey olarak oynamak zorundasınızdır. Oyun sonunda, oyun platformunda kimin taşı kaldıysa oyunu o kazanır.

Dümen

Dümen oyunu biraz damayı andıran yapısı ile güzel bir akıl ve zeka oyunudur. Amaç Sıra ile dizdiğiniz taşlar ile rakibinizin taşlarının üzerinden atlayarak onları oyun dışına itmektir. Rakibin tüm taşlarını saf dışı bırakan oyuncu oyunu kazanır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4