İLİŞKİLENDİRME SETİ KUTU OYUNU

  • Ürün Kodu :TAZO429

35.00 TL

memnuniyet garantisi

İLİŞKİLENDİRME SETİ KUTU OYUNU

İlişkilendirme seti oyunu ile çocuklar; insanların, hayvanların ve eşyaların işlevlerini tanır aynı zamanda diğer kavramlarla ilişkilendirme yapar böylelikle çocuğun çevresiyle olan ilişki seviyesi artar

Bilişsel gelişimini destekler

Görsel hafızasını destekler

Ayrıntılara dikkat eder

Oyun esnasında çocuğunuzla irtibata geçip onla konuşarak konuşma becerisini ve sosyalliğini artırırsınız

Oyun temelli eğitim felsefesi ile üretilmiştir.

Çocuklarınız hem eğlenecek hem de öğrenecekler

Küçük yaş grubu çocuklara eşyaları öğretmek için ideal bir oyundur

3-6 yaş arası çocuklar için idealdir

İlişkilendirme Oyun setinde 6 adet ana kart ve her bir ana kartta 4 adet ana resim bulunmaktadır ve bu ana resimlerle ilişkili 96 adet ilişkili resimler vardır

Her oyuncu oyun kartlarındaki resimlerle ilişkili resimleri tamamlamaya çalışacaktır, düz bir zemin üzerinde oynanırsa daha verimli bir oyun elde edersiniz.

Çocuğun önüne dilerseniz 6 ana kartı koyup üzerindeki resimlerle olan ilişkili kartları bulmasını isteyebilirsiniz, dilersenizde ilk önce birini önüne koyup onu tamamladıktan sonra bir diğerine geçebilir

Oyun sırasında çocuk kartlar üzerindeki neseneleri tanımıyorsa yapmanız gereken nesneleri ve işlevlerini öğretmektir. Mesela ana kart üzerindeki arabayla ilişkili olan resimleri anlayamazsa sırasıyla öğretmek gerekir; arabanın yol üzerinde gideceğini gösterip yol ile ilişki olduğu gösterilir, benzin doldurma pompasının arabanın gitmesi için gereken yakıtı sağladığı öğretilir, trfik kuralları resminin arabalar için önemli olduğunu araba sürücülerine arabanın karşısına çıkabilecek tehlikeleri gösterir, trafik lambası kartının arabanın nerde durması gerektiğini nerde hareket etmesini sağlar. Kırmızı ışıkta arabanın durması, sarı ışıkta hazırlanmasını, yeşil ışıkta hareket etmesi gerektiği anlamına gelmek olduğunu çocuğa öğretmek gerekir.

İlişkilendirme oyun setinin turnuvası yapılabileceği gibi bireysel olarak da oynanabilir. 1 - 6 çocuk arası oynayabilir

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4