İngilizce İlk Sözcüklerim

Oyuncu, 8 adet resimli oyun kartını ve 48 adet kelime kartını, resimli yüzleri üste gelecek şekilde çevirerek oyun yüzeyi üzerine dizer. Resimlerin yardımıyla kelime kartlarının üzerindeki Türkçe kelimeleri, resimli oyun kartının üzerindeki resimler ile eşleştirerek her bir kelime kartını ona karşılık gelen resmin üzerine yerleştirir. Oyuncu, her eşleştirmeden sonra kartı çevirerek kelimenin İngilizce karşılığını bulur. Tüm kelime kartları doğru bir şekilde resimli oyun kartlarının üzerindeki yerlerine yerleştirildiğinde oyun biter.


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4