İQubes – Nikitin Material Zeka Oyunu

Çocukların verilen görevleri yerine getirmeleri çocukların başarı seviyesini artırıyor.

Eğitici zeka oyunlarının ilk görevleri kolay gözükebilir ama ileriki aşamalar için ön hazırlıktır, ancak zor görevler çocukların çaba sarfetmesini ve zihinsel yeteneklerini geliştirir.

İqubes oyunu 3 ile 12 yaş arası çocukların oynayabileceği 60 adet karttan oluşan harika bir zeka oyunudur.

Ahşap küpler desen oyunu aynı zamanda montessori materyali olup çocukların konsantrasyon, mekansal algı, odaklanma ve hayal gücü gibi birçok yeteneğini geliştirir.

Iqubes desen küpleri 16 adet farklı desenlerdeki küplerden harika desenler ortaya çıkarma adına ortaya çıkmış bir oyundur. Oyun kartları haricinde sayılar alfabeler veya farlı tasarımlar ortaya koyabilirsiniz.

Singapur’da bu setler sağ ve sol beyin eğitimi amacıyla okullarda okutulmaktadır.

Çok sayıda anaokulu ve ilkokulda eğitimciler ve pedagoglar tarafından uzun bir süredir kullanılmaktadır.Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4