Kafa Sallayan Zıp Zıp Emojiler

6 çeşit sürekli sallanan bu Emoji karakterleri kafalar evinizi ve ofisinizi renklendirecek.

Göz Kırpan, gözlerinden kalp olan, gülümseyen, güneş gözlüklü, öpücük atan ve bıyıklı. Hangisini tercih ederseniz o sizi eğlendirsin. Ayaklarının altında yapışkan bantları ile arabanıza yapışır ve sürekli sallanır.

Kafalar karışık olsa da çılgın kafalar her zaman sizi eğlendirecek. Özellikler arabanın konsolunda veya arka tarafta hareketi ve bereketi simgeleyecek şekilde sürekli kıpraşarak sizi eğlendirecek. Emoji dünyası akıllı telefonlarımızdan taşarak gerçek dünyaya geldi. Araba veya ofisine renk katacak kafalar farklı yüz ifadeleri ile burada.

Özellikleri

Sarı renklidir

6 farklı çeşittedir. Bir adet karışık desende gönderilecektir.

Alt kısmındaki sabitleme bantları ile yüzeylere tutunur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4