Kelime Üretme Oyunu Türkçe Scrabble

  • Ürün Kodu :TAZO254

95.00 TL

memnuniyet garantisi

Dünyanın en sevilen kelime oyunu, şimdi Türkçe diline uyarlanmış haliyle oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Kelimeleri birbirine bağlama ve en yüksek puanı alma mantığına göre hazırlanmış olan oyun, bireysel ya da takım halinde oynanıyor. Her harfin farklı bir sayı değeri olan oyunda, yaratıcı zeka ve pratik düşünce sistemleri tamamen harekete geçiriliyor. Arkadaşlar ve aile ile bir arada oynanacak harika oyunlardan biri oluyor.

Keyifli Zamanların Oyunu Kelime Üretme

2-4 oyuncu tarafından oynanan oyun, tıpkı bulmaca çözmek gibi hafızayı güçlendiriyor.

Grup halinde yapılan bir oyun aktivitesi olduğu için aileyi ve arkadaşları keyifli bir biçimde bir araya getirmeyi başarıyor.

Ürünün şık ve sağlam dizaynı, her dönemin trend oyunları arasında kalmayı başarıyor.

En yüksek skoru elde eden oyuncunun galip olduğu oyun kuralları, heyecanı her daim zirvede tutuyor.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek oynadığı kelime oyunu, gelmiş geçmiş en iyi grup oyunları arasında yer alıyor.

Yaratıcılık ve Eğlence Bir Arada

Bir Kutu Dolusu Eğlence

Dünyanın en eğlenceli kelime oyunu!

Kelimeleri birbirine bağlama mantığı üzerine kurulmuş bu oyun,oyun tahtası üzerinde harflerin sayısal değerlerini kullanarak birçok farklı skor elde etmenizi sağlar.

Oyunun amacı, en yüksek puan getiren kelimeleri oyun tahtasına yazarak en yüksek puanı kazanmaktır; her oyuncu başlamak için rastgele yedi harf seçer

Her bir yarışmacı kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puanlı harfleri kullanma ve kareleri elde etme avantajını yakalamaya çalışır.

Puanlar harflerin puan değerlerine ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelere göre belirlenir

Bu oyunla eğlenmenin yanı sıra oyunu her oynadığında yeni kelimeler öğrenir, kelime hazineni geliştirirsin

 

Ürünün ana zemin bölüme harfleri dizmek için ıstakalar ve harflerin bulunduğu kese, kutu içeriğini oluşturuyor. Oyunla ilgili detaylı bilgiler,  kutu içeriğinde bulunan anlatım kılavuzunda yer alıyor.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4