Klikko 350 Parça Eğitim ve Oyun Seti

Klikko ile çocuklarınız oynarken hayal edecek, hayal ettiğini yaparken el becerisini geliştirecek, yaptığı her şekilde zihinsel gelişimi ilerleyecek, oynarken öğrenmenin keyfini çıkaracak.

Çocuklar için her parçası özenle hazırlamıştır.

Sınırsız şekillerle, çocuklarda mekanik becerilerini geliştiren dünya çapında başarılı bir lego setidir.

Uluslararası alanda bir çok ödülünde sahibi olan Klikko, benzer ürünler denk tutulmayacak kadar farklı ve çok yönlü bir oyundur.

Şekilden şekle girme özelliği sayesinde dilediğiniz şekle kolayca girebilecek aynı parçaları kullanarak birbirinden farklı bir çok şekil yapabileceksiniz, Kliko ile sadece çocuklarınız değil sizde eğlenebilirsiz

el-göz koordinasyonu, parça bütün ilişkisi, sebep sonuç ilişkisi , makro ve mikro motor kaslarının gelişimi , konsantrasyon, yetilerinin gelişimi için de mükkemmel bir eğitim materyalidir.

+3 yaş 
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4