LONPOS ZEKA OYUNU

  • Ürün Kodu :TAZO276

150.00 TL

memnuniyet garantisi

LONPOS ZEKA OYUNU

Lonpos zeka oyunu beyaz taşıma/oyun kutusu içinde, birbirinde farklı renk ve geometrik şekilde 12 parça içerir. Buna ek olarak, bir adet orijinal oyun kitapçığında ve kutu kapağında toplamda 303 adet 2D ve 3D oyun bulunmaktadır.

Oyunun kuralları çok basittir:

2D (İki boyutlu ) oyunlar için, oyun kitapçığından seviyenize uygun bir oyun seçip, parçaları resimde gösterildiği şekilde kutunun içindeki üçgen oyun alanına dizin. Artan parçaları ise oyun alanında boş kalan alana sığdırmaya çalışın. 3D (Üç boyutlu) oyunlar için, parçaları dışarı alıp kutuyu kapatın. Kutunun alt  tarafındaki kare piramit alanını üste getirin. Oyun kitapçığından seviyenize uygun bir oyun seçip, parçaları resimde gösterildiği şekilde, piramit oyun alanına dizin, artan parçalarla piramidi tamamlamaya çalışın.  

KİMLER OYNAYABİLİR?

3-6 yaş arasındaki ÜZ çocuklar, yetişkin eşliğinde,

6-8 yaş üstü çocuklar, tek başına,

Yetişkinler

3-6 yaş arasındaki üstün zekalı çocuklar, yetişkin eşliğinde oyunu öğrenebilir, ve kendi başlarına oynayarak devam edebilir.

6-8 yaş üstü herkes, yetişkinler dahil, tek başına oynayabilir. (6 yaş üstü çocuklar için görsel algı ve zeka gelişimi için evde ve okul veya çeşitli eğitim/gelişim merkezlerinde eğitim materyali olarak kullanılabilmektedir.)

Yetişkinlerin de zevkle oynayabileceği bir oyun olan Lonpos oyunu, tam konsantrasyon ve odaklanma sağladığı için başka bir şey düşünmeye izin vermeyecek, meditasyon yapar gibi, iş sonrası stresini atarak başarma duygusunun da tatmin edilebileceği harika bir araç olacaktır.


Ailece kaliteli zaman geçirmenin en iyi yollarından biri olan  bu oyunu çok oyunculu oynayabilir, birden fazla Lonpos oyunu kutusunuz varsa, aynı oyuna aynı anda başlayıp, rakibinizden önce bitirmenin yollarını arayabilirsiniz.


Oyun küçük ve hafif kutusu sayesinde, her yere taşınabilir nitelikte olup, en küçük çocuğun çantasında, tatilde, yolda, işyerinde, uçakta, trende, kampta, kumsalda, okula giderken serviste bile yanında bulunup oynamaya hazır tutabilir.


Oyunu oynama özellikleri ve faydaları açısından LONPOS Pyramid 101PLUS ve Lonpos Crazy Collect 202’e benzemektedir. Ancak bunların devamı niteliğinde bir kutudur. Daha zor seviyelerde ve daha çok sayıda oyun içermektedir.


Lonpos’un diğer oyunlarına paralel olarak veya bitirdikten sonra Lonpos Crazy Cone 303 ile eğlenceye devam edebilirsiniz.


Hiperaktivite ve dikkat eksikliğinde, konsantrasyonu arttırmak için, unutkanlık, stres, Alzheimer, demans vb. durumlarda, odaklanmak ve görsel hafızayı güçlendirmek ve bu rahatsızlıklarin olumsuz etkilerini mümkün olduğunca geciktirmek için, kısa sürelerle başlayıp, her gün artan sürelerle oynanması tavsiye edilmektedir. Normal ve üstün zekalılarda ise sabır ve azmi arttırmak için, onların motivasyonunu bozmadan zorlayacak daha üst seviye problemleri bulunmaktadır.

ORJİNAL LONPOS DEĞİLDİR. KUTUSU ve KİTAPÇIĞI TÜRKÇE DEĞİLDİR!!!


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4