Makey Makey Kit

Eğlenceli Elektronik Devreler ve Projelerinize

Makey Makey ile Giriş Yapabilirsiniz!

 

Makey Makey Standart Kit, bilgisayarınızın neredeyse her şeyi bir klavye olarak algılamasını sağlayacak bir cihazdır.

Bu ürünle bir sürü eğlenceli şeyler yapmanıza olanak sağlar. Örneğin, bir oyun hamuruyla Mario veya bir meyve ile piyano çalabilirsiniz. Makey Makey kullandığı yüksek dirençli switchler sayesinde fazla iletken olmayan materyallerle bile bağlantı sağlanabilir. Kart üzerindeki ATMega32u4, HID kullanarak bilgisayarınızla bağlantı kurar yani bir nevi klavye veya fare görevi görür.

 İlkokul seviyesinden itibaren kullanıma uygundur, geleceğin mühendis çocukları için eğlenceli bir şekilde kullanacakları bu ürünü tavsiye ediyoruz.

Ürün Özellikleri;

6 girişli bağlantı noktası

Arduino uyumlu kontrol birimi

Yüksek dirençli switchler

Her şeyi klavyeye çevirebilme

 

Paket İçeriği;

1x Makey Makey HID Board

1x Krokodil Kablo Paketi

1x Mini USB kablo

1x Jumper Kablo Paketi

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4