Match Madness Oyunu

  • Ürün Kodu :TAZO384

550.00 TL

memnuniyet garantisi

Match Madness Oyunu

Nasıl oynanır?

Her oyuncu 1 ‘den 5’e kadar numaralandırılmış 5 adet bloğu alır ve toplamda kaç kartla oynanacağına karar verilir. Kararlaştırılan sayı kadar kart alınır ve ortaya kapalı şekilde konur. En üstteki kart çevrilir ve aynısını ilk yapan kartı kazanır!

60 adet görev kartı; 5 farklı seviyeye ayrılmıştır. Her kartın kenarındaki çizgiler; kartın kaçıncı seviye olduğunu gösterir.

Eğer oyuncu yanlış yapmışsa?

İsterseniz o kartı bir kenara koyabilirsiniz. İsterseniz de kartı tekrar ortaya koyup diğer oyuncuların yapmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, yanlış yapan oyuncu bu turda elenmiştir. Bir sonraki oyunu bekler.

Oyunu Sonu

En çok kartı kazanan oyunu kazanır. Eğer kart sayısında eşitlik varsa en çok 5 puanlı kartı olan oyunu kazanır. İsterseniz her bir kartı zorluk seviyesine göre puanlandırılıp o şekilde oyuncunun toplam puanını bulabilirsiniz.

Örneğin: 1. ve 2. seviye kartlar 1 puan; 3. seviye kartlar 2 puan; 4. ve 5. kartlar 3 puan.

Kutu İçeriği:

20 adet ikili blok,

60 adet görev kartı,

Oyun kılavuzu.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4