Matematik Sudoku Zeka Oyunu

  • Ürün Kodu :TAZO266

20.00 TL

memnuniyet garantisi

Sudoku, Japon matematik öğretmeni Tetsuya Miyamoto tarafından geliştirilmiş ve tüm dünyada yayılmıştır. Matematik sudoku da, sudoku çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Bu oyun sayesinde çocuklar hem matematik bilgilerini geliştirecek hem de çok eğlenecek.


Oyun materyalleri arasındaki rakamları, görev kartındaki görevler ve ipuçları çerçevesinde oyun kartlarındaki boş bölgelere yerleştirmek ve uygun olan matematik işlemlerini yapmak oyunun amacıdır. Matematik Sudoku zeka oyunu, sudoku ve matematiksel işlemlerin bir arada yer aldığı bir oyundur. Bu oyun  Sudokuya benzer olarak 1’den 4’e rakamlar her satırda ve sütunda bir kez yer alır. Ayrıca oyunda bölgeler tanımlanmış ve bu gölgelerin sol üstünde bir matematiksel işlem ve bir sayı verilmiştir. Bu sayı o bölgede yer alan sayılar arasında belirtilen matematiksel işlem yapıldığında elde edilen sonucu gösterir. Örneğin iki hücreden oluşan bir bölgede x4 verildiğinde, bunun anlamı o bölgede yer alan sayıların çarpımının 4 olduğudur. Bölgelerle ilgili bir diğer kural ise herhangi bir satır sütunda rakam tekrar edemez kuralını bozmamak kaydıyla, bölge içinde rakam tekrarı olabilmesidir. Her kartta bir oyun yer alır. Oyunlarda kullanılacak rakamlar, kartlar üzerinde belirtilen yerlere yerleşir. Matematik Sudoku zeka oyunu iki oyuncuya bir Matematik Sudoku seti verilerek oynanır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4