Numbers Oyuna Başlangıç

Oyun taşlarını ve kitapçıkları platformdan çıkarın. Önce birinci kitapçıkla oyuna başlayacaksanız, platformun sol üst dokuz bölme ile oynamanız gerekmektedir. Dolayısı ile kalan alanları kapalı taşlar ile doldurmanız gerekmektedir. İkinci kitapçıkla oyuna devam edecekseniz yine ilk yirmi görevde 9’lu bölmede oynamalısınız kalan görevleride platformun tamamında oynamanız gerekmektedir. Aynı şekilde birinci kitapçıkta sadece 1 ile 9 arasındaki rakamlara oyuna devam etmelisiniz diğer numaralı taşları oyun platformunun içerisine bırakabilirsiniz. İkinci kitapçık 21. Görevden itibaren ise tüm numaralı oyun taşlarını kullanmalısınız.

Nasıl Oynanır?

Görev kitapçıklarındaki ipuçları şu anlamlara gelmektedir.

İpucunda sizlere bölmelerin herhangi bir noktasına direk sayı yazılır ya da bir bölmeye yıldız bırakılır ya da bir bölme renk dolgusu ile gösterilip bölmelerin kenarına bir rakam yazılırsa o rakam belirtilen yere ait demektir.

Platformun herhangi bir bölümüne veya bölümlerine çarpı (X) işareti yapılıp kenarına bir rakam yazılmış ise, o rakam işaretli yerlere gelmemelidir.

Platformun bölmelerinden bazılarına yıldız bırakılmış ve bırakılan yıldız kadar rakam da kenarına yazılmış ise, o rakamlar yıldızlı ile işaretli alanlara gelmelidir. Ancak hangi rakamın hangi yıldızın yerine geleceği kesin olmayıp diğer ipuçları ile bulmanız gerekmektedir.

Platformun tamamı (9’lu ya da 16’lı olarak) verilmeyip de bir kısmını vererek soruyorsa, verilen desen alanın tamamında kaç farklı noktada oluşabiliyorsa o kadar olasılık vardır ve diğer ipuçlarını kullanmanız gerekecektir.

İpuçlarını eşleştirerek kullanmak için ortak alan veya ortak rakamlara bakmalısınız.


Oyun İçeriği:

1 adet oyun platformu

16 adet numaralı oyun taşı

7 adet kapalı oyun taşı

2 adet görev kitapçığı


Yaş Aralığı: 4-99

Oyuncu Sayısı:

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4