RESCUE TİTANİC OYUNU

Rescue kurtarma oyunu içinde 6 adet tekne, 8 kişi, ve 48 oyun kartı 96 soru olan bir kutu oyunudur.

Bir deniz düşünün ve içinde boğulma tehlikesi geçiren insanlar var, yapmanız gereken teknelerle sudaki insanları kurtarmak.

Problem kartlarından bir tane alın ve diğer kartlarının en üstüne gelecek şekilde oyun kutusunun içinde bırakın. Üzerine dalgalı deniz görünümlü oyun platformunu kapatın.

 Platformdaki deliklerden görülen şekilde problem kartlarındakilerin üstüne gelecek şekilde numaralarına göre botları ve renklerine göre yolcuları suya yerleştirin.

Eğer bir bot boğulan bir yolcuya yakınlaşmışsa onu almamazlık yapamaz, mutlaka onu almalıdır.

Bot yolcularla dolduğu zaman olduğu yere demir atar ve hareket edemez.

Denizdeki bütün yolcuları bota aldıktan sonra görev tamamlanmış olur ve bir sonraki görev kartına geçebilirsiniz

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4