Rider Cesur Şövalye stratejik ve taktiksel bir savaş  oyunudur.

Oyunda 4 adet kırmızı ve 4 adet mavi şövalyeler vardır.

Ayrıca 4 adet ortaçağ kale duvarlarını temsilen surlar vardır.

Kırmızı şövalyeler düşmanları mavi şövalyeler ise kendi askerlerini temsil eder.

Surların tamamı kullanılmalıdır. Surlar ile mavi askerlerin etrafını tamamen kapalı olacak şekilde kale ile kapatalım. Mavi askerler sur içinde kalırken kırmızı askerlerin sur dışında kalması gerekir

 Görev kartında verilen askerleri ve veriliyorsa surları gösterdiği şekilde oyun platformuna yerleştirelim. Geriye kalan surları öyle bir yerleştirelim ki mavi askerlerin etrafını saran bir kale oluştururken kırmızı askerler bu kalenin dışında kalsın.

Gittikçe zorlaşan 60 görevden oluşan Rider; Mantık yürütme ve Problem Çözme becerilerinin yanında aynı zamanda Sıra dışı düşünme becerilerine de katkıda bulunan bir oyundur.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4