Şakuli Oyuna Başlangıç

Oyun platformlarını, görev kitapçığını ve oyun meyve kartlarını kutudan çıkarın. Oyunu birden fazla kişi oynayacaksa oyun platformlarını ve oyun meyve kartlarını uygun şekilde paylaşın. Her oyuncuya bir adet oyun platformu, sarı, kırmızı ve yeşil renklerden birer adet elma, armut ve şeftali görselli olan oyun meyve kartlarını dağıtın. Görev kitapçığındaki ilk görevden itibaren oyuna başlayın.

Nasıl Oynanır?

Görev kitapçığındaki farklı oyun seviyelerini şu şekilde devam ettirmeniz gerekmektedir.

A seviyesi için; meyveleri gösterilen alanlara yerleştirin.

B seviyesi için; meyveleri, gri boyalı alanlara yerleştirin.

C, D ve E seviyeleri için; meyveleri, platformun bir parçasında gösterilmiş yerleri, bütün platformda bularak yerleştirin.

F, G ve H seviyeleri için; meyvelerden yeri kesin olarak gösterilenleri yerleştirdikten sonra açıkta kalanları diğer renksiz ipucu olarak verilen meyvelere bakarak yerleştirin.

I, J ve K seviyeleri için; meyvelerin gelmemesi gereken yerlere bırakılan çarpı (X) işaretine bakarak gelebilecekleri yerleri bulmaya çalışın.

M seviyesi için; meyvelerden birden fazlası için ortak verilen alanları ipuçlarına bakarak kesin yerini bulmaya çalışın.

Oyun İçeriği:

2 adet karton oyun platformu

1 adet görev kitapçığı (14 zorluk derecesi ve 80 görev)

18 adet oyun meyve kartı (3 farklı renkte 3 meyveden ikişer adet)

Yaş Aralığı: 4-99

Oyuncu Sayısı: 1 veya 2

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4