Şekillerle Sudoku Oyunu

Oyunun amacı, oyun materyalleri arasındaki 9 şekli, görev kartındaki görevler ve ipuçları çerçevesinde oyun kartlarındaki boş bölgelere yerleştirmektir. Klasik sudoku mantığıyla oynanan fakat çocukların şekilleri de tanıması bakımından daha faydalı olan Şekillerler Sudoku oyununa çocuklar bayılacak.

Sudoku türlerinden birisi olan Şekillerle Sudoku Zeka Oyunu, kullanılan şekiller değiştirilip, istenilen şekil setiyle oynanabilir. Verilen tüm şekillerin her satırı, sütun ve belirtilen bölgede yer alması gerektiğine göre oynanır. Rakamlarla oynanan Sudokuya göre daha zordur. Çünkü eksik olan şekillerin algılanması, rakamlara göre daha güçtür. Kutu içerisinde verilen renkli şekiller, oyun kartlarındaki karelere yerleştirilir. Oyun, iki oyuncuya bir şekilli sudoku seti verilerek oynanır. Farklı olarak bir şekilli sudoku kutusu bireysel olarak ta kullanılabilir.

Oyun içerisinde 30 farklı görev kartı vardır ve oyunculardan bu 30 görevi tamamlanması beklenir. Parça olarak da 4 kare, 4 daire, 4 yıldız ve 4 üçgen bulunmaktadır. Hepsi farklı renklerde olan bu geometrik şekiller çocukların geometrik şekilleri tanımasına da olanak sağlar.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4