Solar Kit 13 in 1 - Solar Robot

  • Ürün Kodu :TAZO378

250.00 TL

memnuniyet garantisi

Solar Kit 13 in 1 - Solar Robot

Robot meraklı çocuklar ve hobiciler bu robot seti tam size göre, 13'lü Solar Eğitim Robotu ile komik ve fonksiyonel hareketler içeren 13 farklı robota dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca bu robot hiçbir bataryaya ihtiyaç duymadan güneş enerjisi ile çalışmaktadır. Robot direk güneş ışığında çalışabilir ve çocuklarınızın sonsuz hayal dünyası ile hayalindeki robotu yapabilir.

Robot kitinde iki seviye robotlar vardır. 1. seviyedeki robotlar; kaplumbağa robot (turtle bot), böcek robot (beetle bot), quadru robot, tekne robot (boat bot), yürüteç robot (walker bot), köpek robot (dog bot) ve tekerlek robot (wheel bot). Giriş seviyesi robotlar ile kendilerini eğlendirdikten sonra ikinci seviye olan alet kullanma becerileri ile bu robotları yapabilirler; tombul robot (Roly poly bot), otobot (auto bot), kayan robot (slither bot), sörf robot (surf bot), zombi robot, yengeç robot (crab robot) ve row bot.

Bu kadar önemli bir rol oynayan alternatif enerjiyle, çocukları bu teknolojilerin arkasındaki temel kavramları öğrenme yolunda başlatmak için şimdiden daha iyi bir zaman yoktur.

Ek özellikler şunlardır: motor dönme yönünü değiştirmek için güneş panelinde ayarlanabilir kutup, üst gövdede hızlı bir şekilde saklanabilen geri çekilebilir robot kafa, robot kafası, dişli kutusunun önüne, üstüne veya arkasına monte edilebilir dişlilerin hareketlerini görmek için.

Ne demişler, 'Çocuklarımız geleceğimizdir. Ve o gelecekle ilgili kesin bir şey varsa o da yenilenebilir enerji kaynakları ve yeşil teknolojilerin çocuklarımızın yaşamında önemli bir rol oynayacağıdır.  14'ü 1 arada Eğitimsel Solar Robot Kiti ile geleceklerini öğrenmelerine ve bunu yaparken eğlenmelerine izin verin

 

10 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4