Stol Kakuzu Çoklu Sudoku Oyunu

Oyun platformunu, oyun taşlarını, rakam kartlarını ve görev kartlarını kutudan çıkarın. Görev kartlarından dilediğiniz birini seçip oyun platformunun arasına yerleştirin. Oyun taşlarını platformun deliklerinin tamamını dolduracak şekilde yerleştirin. Platformun üzerinde her satır ve her sütundan sadece 1 tane olacak şekilde toplamda 9 adet oyun taşını kaldırın. Rakam kartlarını torbaya doldurup karıştırın. Kura ile kimin başlayacağına karar verin.

Stol Kakuzu Nasıl Oynanır?

Oyuna başlayan oyuncu torbadan bir adet rakam kartı seçer, seçtiği rakamı platformda bulmaya çalışır. Oyunda temel mantık aslında su dokudaki gibidir. Görev kartlarının tamamında rakamalar (1-9 arası) satır ve sütunlara birer defa denk gelecek şekilde yerleştirilmiştir. Hatta 81 bölmeli alanın 9x9 alanlarındaki her bölmede de rakamlar (1-9 arası) birer defa gelecek şekilde yerleştirilmiştir.

Oyuncular bu mantığa dikkat ederek torbadan seçtikleri rakamları platform üzerinde bulmaya çalışırlar. Eğer oyuncu torbadan 0 rakamını çekerse bu “pas” anlamına gelir ve sıra diğer oyuncuya geçer. Açık olan alanları ipucu olarak değerlendirip olasılıkları daha aza indirerek rakamı bulmaya çalışır.

Tahmin ettiği taşı açan oyuncu eğer doğru bilmiş ise açtığı taşı kendisine alır, ancak hatalı taş açmış ise sağındaki oyuncuya taşı verir.

Tüm platform açılana kadar oyun devam eder. Bütün taşlar açıldığında oyuncuların kaçar taş kazandığı sayılır. En çok taşı toplamış olan oyuncu oyunu kazanır.

Dikkat:

Oyun platformunun içine yerleştireceğiniz oyun kartındaki rakamların, platformun deliklerinden gözükecek şekilde ortaladığınızdan emin olun.

Oyun platformunun tüm deliklerini kapattıktan sonra 9 taşı tekrardan kaldırmanız gerekmektedir. Bunu yaparken platformun her satır ve her sütunundan bir taş kalacak şekilde denk gelmesine dikkat edin.

Oyuna başlayan kişiden itibaren oynama sırası grubun sağına doğru devam eder. Oyuncuların tamamı sıra ile torbadan rakam çeker ve öyle oynar.

Torbadan rakam seçen oyuncu çıkan rakamı herkese gösterir ve o rakamı platformda bulmaya çalışır, rakamı değiştirme hakkı yoktur. 0 rakamını çekmiş ise pas diyerek sırayı diğer oyuncuya verir.

Torbadan çekilen her rakam tekrar torbaya bırakılır.

Oyun esnasında bir rakama ait tüm noktalar bulunmuş olsa, torbadan rakam çeken oyuncuda o biten rakamı çekse yine 0 rakamını çekmiş gibi pas der ve oyuna devam eder. Bu durumun oyun sonuna kadar heyecanın ve kazanma/kaybetme olasılığının devamını sağlar.

Stol Oyun İçeriği:

1 adet oyun platformu

81 adet oyun taşı

10 adet rakam kartı (0-9 arası)

1 adet rakam kartları torbası

11 adet oyun görev kart (çift yönlü)


 


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4