Geometrik şekillerle nesnelere hayat vermeye var mısın ?

Tangram bir karenin beş üçgen parçasına bölünmesine dayanan bir Çin oyunudur. Oyuna, paralel kenar ve karenin eklenmesiyle, binlerce farklı şekille oynanabilen bir oyun halini almıştır. Her parça "tan" olarak isimlendirilir.

Oyunumuzun amacı oyun kutusunda yer alan ve 7 parçadan oluşan geometrik şekilleri verilen görsel yörüngelere yerleştirmektir.

Ama unutma! Her sayfada tüm şekilleri kullanmak zorundasın ve şekilleri yerleştirme işi bittiğinde sayfada yer alan şekilde hiç boşluk kalmamalı.

Oyunumuz bireysel oynanabileceği gibi 2 kişi tarafından da iş birliği içerisinde oynanabilir.

Başarılar

Kutu İçeriği:

2 Küçük Üçgen

1 Orta Büyüklükte Üçgen 

2 Büyük Boy Üçgen

1 Kare

1 Paralelkenar

48 Sayfa Oyun ve Çözümler Kitabı


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4